loadingimg

Wczytuję dane...
  • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN

Tonery alternatywne

Intensywne użytkowanie drukarki wiąże się z koniecznością wymieniania co jakiś czas tonera. Na szczęście koszta z tym związane można znacząco ograniczyć stawiając na tanie tonery alternatywne, które często nie odbiegają jakościowo od tych oryginalnych. Co więcej, w niektórych przypadkach może się okazać, iż poziom wydajności tonera alternatywnego będzie wyższy. Uważasz, ze stosowanie takiego rozwiązania jest dobre? Zachęcamy do korzystania z oferty sklepu internetowego TonerDoDrukarki.pl!

 

Przygotowując ofertę dla naszych klientów pamiętaliśmy o tym, jak wiele jest na rynku rożnych modeli drukarek oraz urządzeń wielofunkcyjnych. Wiemy, że oprócz tych popularnych, czasami zdarzają się urządzenia bardziej niszowe. Mając tego świadomość zadbaliśmy o to, by można było u nas nabyć tonery alternatywne do praktycznie dowolnego sprzętu, między innymi takich marek, jak HP, Canon, Xerox, Konica-Minolta, IBM, Olivetti, Lexmark, czy też Brother. Zadbaliśmy też o dostępność nie tylko tonerów czarnych, lecz również kolorowych.

 

Zadbaliśmy również o to, żeby tonery alternatywne z naszego sklepu zapewniały wysokiej jakości druk, a jednocześnie pozwalały na możliwie długie i częste użytkowanie. Na podstronach poszczególnych produktów prezentujemy informacje dotyczące szacowanej liczby możliwych do wydrukowania stron, gwarancji oraz listę drukarek i urządzeń, do których konkretne tonery są przeznaczone. Oczywiście same tonery są nowe i nieregenerowane.