loadingimg

Wczytuję dane...
 • Szukaj
szt. na kwotę 0.00 PLN
Ostatnio oglądane
Toner Hewlett-Packard (HP) LaserJet 1010, 1020, 1018 Q2612A
Cena:27,50 PLN
Koszt wysyłki od: 10.99 PLN
Dostawa i płatności

Ceny towaru prezentowane w sklepie nie zawierają kosztów dostawy. Koszt ten jest ściśle zależny od gabarytów oraz rodzaju zamawianego asortymentu i prezentowany  w koszyku, przed złożeniem zamówienia. W trosce o naszych klientów udostępniamy szereg sposobów dostawy za pośrednictwem kilku spedytorów oraz transportu własnego:

 • Kurier DPD Polska - na terenie całego kraju
 • Poczta Polska - na terenie całego kraju
 • Transport własny - na terenie Oświęcimia i okolic
 • Odbiór osobisty w Oświęcimiu - w centrum dystrybucyjnym


 • Kurier DPD Polska - dostawa od 10,99 zł

  Przesyłkę dostarcza kurier pod wskazany adres w terminie 24 godziny od daty nadania. Dla przesyłek do 31,5kg kurier ma obowiązek wnieść przesyłkę pod drzwi mieszkania klienta. Paczki o większej wadze dostarczane są pod wskazany adres, jednak transport do mieszkania pozostaje w gestii klienta. Jest to najszybszy i najbezpieczniejszy sposób transportu oferowany przez nasz sklep. Rekomendujemy jego wybór.  Cennik DPD Polska:

 • Paczka Ekspresowa - przedpłata (konto, paypal, przelewy24) - 10,99 zł*
 • Paczka Ekspresowa - pobranie (płatne kurierowi przy odbiorze) - 12,99 zł* • Poczta Polska  - dostawa od 10,99 zł

  Przesyłkę dostarcza listonosz lub kurier pod wskazany adres w terminie 1-2 dni od daty nadania. Ten rodzaj wysyłki polecamy osobom, których często nie ma pod wskazanym adresem, ponieważ w razie nieobecności przesyłkę można odebrać do 14 dni w najbliższej placówce Poczty Polskiej.
  Cennik Poczta Polska:

 • Paczka Priorytetowa - przedpłata (konto, paypal, przelewy24) - 10,99 zł*
 • Paczka Priorytetowa - pobranie (płatne kurierowi przy odbiorze) - 14,99 zł*


 • Transport firmowy - dostawa bezpłatna

  Przesyłkę dostarcza kierowca naszej firmy. Dostawa ta obowiązuje jedynie na terenie Oświęcimia oraz okolic do 15km. Istnieje możliwość dowozu paczek gabarytowych na terenie małopolski za dodatkową opłatą. Więcej informacji pod numerem telefonu: 33 842 27 44.  Odbiór osobisty - bezpłatnie

  Zamówiony towar zostanie przygotowany przez nasz magazyn do odbioru osobistego. Towar można odbierać przy ulicy Unii Europejskiej 10, Oświęcim 32-600 - Mgazyn Centralny. Magazyn czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16.  Płatności - PayPal, ING Bank Śląski, Przelewy24, Pobranie


  Oferujemy kilka form zapłaty za zakupiony towar. Poza standardowym sposobem płatności na rachunek ING Bank Śląski, oferujemy również płatności natychmiastowe, w których wspiera nas operator płatności przelewowych Przelewy24 (w tym karty Visa i MasterCard) oraz PayPal. Ich doświadczenie gwarantuje ekspresowy przekaz środków co wpływa na szybszą realizację zamówienia. W przypadku odbioru osobistego oferujemy także płatność gotówką w kasie sklepu. Dodatkowo oferujemy tzw. płatności pobraniowe. Wówczas zapłaty za towar dokonujecie Państwo w momencie dostawy u kuriera. Operatorami płatności pobraniowych są DPD oraz Poczta Polska.