Gwarancja

W naszym sklepie znajdziesz produkty oryginalne oraz zamienniki. Produkty te często różnią się gwarancją oraz sposobem jej realizacji. Poniżej znajdziesz najważniejsze informacje dotyczące procedury oraz zapoznasz się z wiadomościami na temat oferowanych przez nas usług gwarancyjnych.


Produkty oryginalne marek Brother, Canon, Dell, Develop, Epson, Hewlett Packard, Konica Minolta, Kyocera, Lexmark, OKI, Olivetti, Panasonic, Ricoh, Samsung, Sharp, Toshiba, Xerox
Na wkłady oryginalne należące do grupy: tonery, tusze, bębny, listwy, piece oraz akcesoria, udzielamy 24 miesięcznej gwarancji na produkt. Jest ona realizowana w standardowym trybie. Oznacza to, że po zgłoszeniu reklamacji musisz dostarczyć uszkodzony produkt do naszego magazynu. Następnie w terminie maksymalni 14 dni rozpatrzymy ja i wymienimy Twój towar na nowy lub zwrócimy środki.

Marka własna tonerdodrukarki.pl oraz IPM
Na wkłady zamienne marki własnej Tonerdodrukarki.pl oraz marki IPM udzielamy standardowej 24 miesięcznej gwarancji realizowanej metodą standardową. Oznacza to, że po zgłoszeniu reklamacji musisz dostarczyć uszkodzony produkt do naszego magazynu. Następnie w terminie maksymalni 14 dni rozpatrzymy ja i wymienimy Twój towar na nowy lub zwrócimy środki.

Produkty premium Reink
Na wkłady zamienne premium marki Reink, udzielamy dożywotniej gwarancji, realizowanej w trybie door to door. Oznacza to, że w przypadku awarii, w ciągu 24-48h wyślemy Ci nowy, wolny od wad produkt, a uszkodzony odbierze od Ciebie kurier. Oczywiście wszystko w pełni bezpłatnie. Dodatkowo produkty marki Reink, objęte są ochroną obejmującą Twoją drukarkę. W przypadku uszkodzenia urządzenia spowodowanego niewłaściwym działaniem wkładów Reink, naprawimy je lub wymienimy na nowe w przypadku braku możliwości naprawy.

pixel