Xerox

ilość produktów: 348
Marka
Seria
Kolor
Pokaż tylko

Tonery laserowe kompatybilne z Xerox

Drukarki sygnowane marką Xerox Tektronix polecane są w szczególności osobom związanym zawodowo z branżą graficzną. Jest to najlepsza z możliwych rekomendacja tych urządzeń ? wiadomo przecież nie od dziś, że najczystszej jakości wydruk jest dla każdego grafika czy fotografa najwyższym priorytetem. Czy wiesz, że kompatybilne z Xerox Tektronix tonery alternatywne również Ci taką jakość zapewnią?

Tonery alternatywne to najłatwiejszy sposób na to, aby móc drukować dwa razy większą ilość grafik lub dokumentów w cenie oryginalnego tuszu! To tak, jakbyś otrzymał dwa tonery w cenie jednego. Jak to możliwe? Pod względem poniesionych kosztów, tonery alternatywne zdecydowanie wygrywają z produktami oryginalnymi. Pod względem jakości zaś ? są równie doskonałe. Więc po co przepłacać, skoro można zaoszczędzić?

Nieistotne jest to, czy Twoja drukarka znajduje się w zaciszu mieszkania, czy też w biurze ? zawsze chcesz mieć pewność, że posiadany przez Ciebie toner będzie wydajny i wystarczy na długie godziny drukowania.Znajdź Twój wkład i zobacz dlaczego warto wybrać nasze produkty:

  • Błyskawiczna dostawa ? 95% paczek nadajemy tego samego dnia, pozostałe 5% w kolejnym dniu roboczym!
  • Bezproblemowe zwroty w razie niezadowolenia!
  • Wieczysta gwarancja!
  • Gwarancja Door-To-Door dla produktów marki REINK!
  • Sprawdzony dostawca ? na rynku od 2010 rokuOdszukaj Twój produkt w łatwy sposób za pomocą wyszukiwarki powyżej podając w niej model urządzenia lub filtrów poniżej podając symbol wkładu. Możesz też skorzystać ze standardowej wyszukiwarki na górze strony - wyszukuje ona zarówno po modelu drukarki jak i wkładu.

pixel