Konica Minolta

ilość produktów: 220
Marka
Seria
Kolor
Typ produktu
Pokaż tylko

Tonery laserowe kompatybilne z Konica-Minolta

Konica Minolta to japońska firma z tradycjami. Już samo pochodzenie producenta urządzeń biurowych powinno wiele o nim mówić ? Japończycy słyną przecież ze swojej skrupulatności, a także nader sumiennej dokładności w dążeniu do czystej perfekcji. Pierwotnie drukarki firmy Konica Minolta przeznaczone były wyłącznie do drukowania fotografii, co wymaga bardzo wydajnych i wytrzymałych tonerów. Oryginalne tonery sygnowane przez markę Konica Minolta to zakup wiążący się z wydaniem sporej sumy. Jeśli zależy Ci na posiadaniu na własność drukarki będącej esencją japońskiego perfekcjonizmu, lecz nie jesteś gotów na comiesięczne wydatki związane z zakupem oryginalnych tonerów, zdecyduj się na kompatybilne z Konica Minolta tonery alternatywne.

Czym są tonery alternatywne? Mówiąc w największym skrócie ? doskonałymi zamiennikami, zbliżonymi jakościowo do produktów oryginalnych, lecz przewyższającymi je pod względem ekonomicznym. Kupując toner alternatywny, zaoszczędzisz pieniądze, nie tracąc przy tym na jakości wydruku.Znajdź Twój wkład i zobacz dlaczego warto wybrać nasze produkty:

  • Błyskawiczna dostawa ? 95% paczek nadajemy tego samego dnia, pozostałe 5% w kolejnym dniu roboczym!
  • Bezproblemowe zwroty w razie niezadowolenia!
  • Wieczysta gwarancja!
  • Gwarancja Door-To-Door dla produktów marki REINK!
  • Sprawdzony dostawca ? na rynku od 2010 rokuOdszukaj Twój produkt w łatwy sposób za pomocą wyszukiwarki powyżej podając w niej model urządzenia lub filtrów poniżej podając symbol wkładu. Możesz też skorzystać ze standardowej wyszukiwarki na górze strony - wyszukuje ona zarówno po modelu drukarki jak i wkładu.

pixel