Tusze zamienniki

ilość produktów: 816
Marka
Seria
Kolor
Pokaż tylko

Tusze zamienniki do Canon, HP, Brother, Lexmark, Epson i Ricoh

Intensywne korzystanie z drukarki wiąże się z koniecznością wymiany zbiorników z tuszem. To z kolei wiąże się z kosztami narzuconymi przez producentów oryginalnych wkładów do drukarki. Istnieje jednak proste rozwiązanie, dzięki któremu można znacząco zaoszczędzić bez ograniczenia liczby codziennych wydruków. Tusze alternatywne, bo o nich właśnie mowa, są dużo tańsze, a często bezproblemowo zastępujące te oryginalne.  

Co warte zaznaczenia, tusze alternatywne często okazują się świetnym wyborem nie tylko ze względu na niższą cenę, ale też często wyższy poziom napełnienia zbiornika, niż ma to miejsce w przypadku oryginalnych pojemników.

  Kupując tusze alternatywne w naszym sklepie nie musisz się obawiać co do ich jakości. Wiele z nich objęta jest gwarancją, dotyczącą zarówno ich samych, jak i zgodności z urządzeniami, do których zostały przeznaczone. Dzięki temu masz pewność, że korzystanie z nich będzie w pełni komfortowe. Szczegóły na temat kompatybilnych urządzeń i tego, czy w danym przypadku obowiązuje gwarancja, znajdziesz na podstronach poszczególnych produktów.

Pamiętaj również, że w zależności od tego, jakiego rodzaju pliki drukujesz (dokumenty, zdjęcia, grafiki), możesz swobodnie wybierać pomiędzy tuszami czarnymi i kolorowymi. W każdym przypadku uwzględniono również szacunkową liczbę stron ze standardową zawartością, które można wydrukować korzystając z danego pojemnika.

Dobierając tusze braliśmy pod uwagę drukarki takich firm, jak Canon, Brother, HP, Epson oraz Lexmark.Znajdź Twój wkład i zobacz dlaczego warto wybrać nasze produkty:

  • Zawsze darmowa dostawa tuszy!
  • Błyskawiczna dostawa ? 95% paczek nadajemy tego samego dnia, pozostałe 5% w kolejnym dniu roboczym!
  • Bezproblemowe zwroty w razie niezadowolenia!
  • Wieczysta gwarancja!
  • Sprawdzony dostawca ? na rynku od 2010 rokuOdszukaj Twój produkt w łatwy sposób za pomocą wyszukiwarki powyżej podając w niej model urządzenia lub filtrów poniżej podając symbol wkładu. Możesz też skorzystać ze standardowej wyszukiwarki na górze strony - wyszukuje ona zarówno po modelu drukarki jak i wkładu.

pixel